Wyniki: 24

Nasz sklep MDT oferuje sprzęt najwyższej klasy będący doskonałym wsparciem dla lekarzy okulistów i zapewniający pełne bezpieczeństwo wszystkim pacjentom.
Produkty Keeler cieszą się zaufaniem klientów już od ponad 100 lat jako precyzyjne i niezawodne urządzenia optyczne, których nie powinno zabraknąć w żadnym gabinecie. Firma posiada bogatą tradycję i historię – została założona w roku 1917 w Wielkiej Brytanii. Jej siedziba mieści się w królewskim Windsor niedaleko Londynu.
W naszej ofercie znajdują się produkty Keeler przeznaczone do przeprowadzania specjalistycznych zabiegów oraz badań okulistycznych. Polecamy profesjonalne tonometry, systemy oświetlenia, lupy, lampy szczelinowe, oftalmoskopy, akcesoria okulistyczne oraz inny sprzęt najwyższej klasy, który doskonale spełni swoje funkcje w każdym gabinecie lekarskim okulisty. Dzięki takiemu wyposażeniu każde badanie będzie wykonane sprawnie i w stu procentach bezpieczne dla pacjenta. Dodatkowo urządzenia i akcesoria są proste i intuicyjne w użyciu dla lekarza.