MDT Dostawca Nowoczesnych Technologii dla Okulistyki

Nieustannie od ponad 20 lat wspieramy polskich okulistów w diagnostyce oraz w leczeniu chorób oczu oferując dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie okulistyki. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości urządzeń medycznych. Stawiamy na współpracę z najlepszymi markami  o zasięgu światowym, dzięki którym możemy z pełnym zaangażowaniem oferować okulistom rozwiązania wpływające na skuteczność leczenia pacjentów podnosząc jednocześnie komfort pracy lekarzy.

W ofercie firmy MDT sp. z o.o. znajduje się szeroki wybór urządzeń oraz produktów do diagnostyki i leczenia różnych schorzeń w dziedzinie okulistyki.

Poznaj ofertę MDT Dostawca Nowoczesnych Technologii dla Okulistyki.

MDT Producent Sprzętu Okulistycznego

Przeszło już 20 lat jesteśmy uznanym producentem sprzętu medycznego, który wyróżniają innowacyjne rozwiązania techniczne, estetyka wykonania a przede wszystkim intuicyjność użytkowania.

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania oraz rozwój a także wykwalifikowanemu zespołowi pracowników możemy zaoferować sprzęt najwyższej jakości w Polsce jak również eksportując do ponad 50 krajów na całym świecie.

Sprzęt, który najczęściej pojawia się w gabinetach okulistycznych z logo MDT to m.in. unity okulistyczne, fotele operatora, elektryczne stoliki okulistyczne, fotele chirurgiczne a także taborety okulistyczne.

Sprawdź pełną ofertę produktów MDT Producent Sprzętu Okulistycznego.

Nasza misja

We wszystkich działaniach firmy przyświeca nam jeden cel – dostęp dla wszystkich pacjentów do najlepszej diagnostyki oraz metod leczenia schorzeń okulistycznych.

Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną i wyspecjalizowaną pomoc naszego działu serwisowego, zarówno na etapie montażu sprzętu jak i w przypadku problemów przy jego eksploatacji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego korzystamy z Państwa rad i opinii, cały czas starając się sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom na jakie napotykamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

MDT sp. z o.o.
Skośna 12A
30-383 Kraków

NIP: 6762468443
REGON: 122953211
KRS: 0000478430